Personal Farhult/Jonstorp

Personal Farhult-Jonstorps FÖRSAMLING




Bodil Clifford

Barnledare/lokalvård
042-680 51
bodil.clifford@svenskakyrkan.se



Josefin Hallbeck

Kantor 
042-685 41
josefin.hallbeck@svenskakyrkan.se



Björn Eriksson

Komminister i Farhult-Jonstorp
042-683 80
bjorn.eriksson@svenskakyrkan.se 




Måns Wieland
Ungdomsledare
0702 63 12 56
Mans.wieland@gmail.com
Arbetsord: Farhult/Jonstorp



Krister Tholin

Kyrkoherde (för kontakt se nedan)
042-36 06 51
042-36 06 50
0727-31 33 00
krister.tholin@svenskakyrkan.se

För kontakt hänvisas till
Vikarierande kyrkoherde
Stina Hagman
042-36 06 40
073-501 99 28
stina.hagman@svenskakyrkan.se





Ulrica Johansson

Pedagog
042-681 25
ulrica.johansson@svenskakyrkan.se 


Annika Larsson

Kyrkvaktmästare & värdinna
042-683 64
annika.e.larsson@svenskakyrkan.se


Mats Larsson

Kyrkvaktmästare
042-681 15
mats.g.larsson@svenskakyrkan.se



Annika Bramgärde

Kyrkvaktmästare/Säsong
0730-86 81 26
annika.hindberg@svenskakyrkan.se 




Lars Åkesson

tf Arbetsledande komminister
070873 03 87
lars.akesson5@comhem.se