Personal Farhult/Jonstorp

Personal Farhult-Jonstorps FÖRSAMLING




Bodil Clifford

Barnledare/lokalvård
042-680 51
bodil.clifford@svenskakyrkan.se


Leonard Hagberg
Församlingsherde i Farhult-Jonstorp
042-683 65, 0703-89 71 66
leonard.hagberg@svenskakyrkan.se


Josefin Hallbeck

Kantor 
042-685 41
josefin.hallbeck@svenskakyrkan.se



Björn Eriksson
Komminister i Farhult-Jonstorp
042-683 80
bjorn.eriksson@svenskakyrkan.se 



Ulrica Johansson

Pedagog
042-681 25
ulrica.johansson@svenskakyrkan.se 


Annika Larsson

Kyrkvaktmästare & värdinna
042-683 64
annika.e.larsson@svenskakyrkan.se


Mats Larsson

Kyrkvaktmästare
042-681 15
mats.g.larsson@svenskakyrkan.se



Annika Hindberg

Kyrkvaktmästare/Säsong
0730-86 81 26
annika.hindberg@svenskakyrkan.se 


Krister Tholin (delsjukskriven )

Kyrkoherde i Kulla pastorat
042-36 06 51
042-36 06 50
0727-31 33 00
krister.tholin@svenskakyrkan.se